Doprava a platba
pri objednávke cez intenret

Rýchle dodanie

Diskréne doručenie

Bezpečný nákup

Certifikované produkty

Produkty posielame do celej Európskej Únie prostredníctvom vybraných kuriérskych a poštových služieb. Aktuálna ponuka a ceny sú vždy uvedené v procese objednávania.

dodanie fitoslim

Zasielame do celej EU

Objednávky posielame do celej Európskej Únie prostredníctvom vybraných kuriérskych a poštových služieb. Aktuálna ponuka a ceny sú vždy uvedené v procese objednávania.

Osobný odber a sklad:

isklad 180126/09
Augeri s.r.o.
Dialničná cesta 5
903 01 Senec

Osobné prevzatie je možné:
Pondelok – Piatok 6:00 – 18:00

Dostupné prepravné metódy

Kuriérska preprava

Ide o jednu z najpohodlnejsich typov prepravy. Objednané produkty vám donesie kuriér priamo ku vám domov, dôkladne zabalené a označené. Doba dopravy 1 – 2 dni po odoslaní.

Packeta (Zásielkovňa)

Mimoriadne obľúbený spôsob dodania prostredníctvom zásielkovne je ekonomicky výhodný a spoľahlivý. Objednané produkty si osobne vyzdvihnúť na pobočke Zásielkovne, ktorá sa takmer isto nachádza v pešej dostupnosti.

Osobný odber v sklade

Ak preferujete osobný odber priamo z distribučného centra, ponúkame vám aj túto možnosť. Adresu skladu nájdete v kontaktných informáciách. Pracovníci vás radi obslúžia na základe predchádzajúcej objednávky v tomto e-shope a zaslaného SMS kódu, ktorý je potrebné oznámiť pracovníkovi pri prevzatí vašej objednávky.

Ďalšie prepravné metódy

K dispozícii môžu byť aj ďalšie lokálne prepravné metódy. Aktuálna ponuka prepravných metód pre Vašu lokalitu je uvedená v priebehu objednávkového procesu.

Zasielame aj do krajín Európskej Únie

Využite možnosť zaslania objednávky do ktorejkoľvek krajiny Európskej Únie. Preprava je rýchla a finančne nenáročná. D väčšiny krajín sme schopní objednávku doručiť do 48 hodín od jej odoslania.

Dostupné platobné metódy

Bezpečná online platba kartou

K dispozícii je bezpečná a veľmi pohodlná platbu kartou online. Vašu objednávku uhradíte priamo pri jej vytvorení a o ostatné sa už postaráme my. Aby sme mohli prijímať platby platobnými kartami, spolupracujeme s platobnou bránou PayU, ktorá je otvorená a bezpečná. Vaša banka môže pri kartovej online platbe požadovať dodatočné overenie pomocou SMS kódu alebo “push notifikácie”.

Platba na dobierku

Stále obľúbenou platobnou metódou je platba na dobierku. Objednané produkty uhradíte priamo dopravcovi v hotovosti, alebo bankovou kartou. Ide o jednoduchú rýchlu a bezpečnú platobnú metódu.

Ponuka platobných a prepravných metód sa môže meniť. Vždy aktuálna ponuka je uvedená v záverečných krokoch objednávkového procesu v tomto e-shope.

Vyberte si jeden z výhodných balíičkov FitoSlim

FitoSlim 1x

FitoSlim 1x

FitoSlim 1x

9,70

20 porcií (na 7 dní)

FitoSlim 2x

FitoSlim 2x

FitoSlim 2x

17,70

Ušetríte: 1,70

40 porcií (na 14 dní)

Najobľúbenejšie

FitoSlim 2+1 ZDARMA

FitoSlim 2+1 ZDARMA

FitoSlim 2+1 ZDARMA

17,70

Ušetríte: 11,40

60 porcií (na 20 dní)

FitoSlim 4x

FitoSlim 4x

FitoSlim 4x

29,70

Ušetríte: 9,10

80 porcií (na 30 dní)

Vrátenie tovaru a reklamácie

Garantujeme 100% spokojnosť, alebo vrátenie peňazí. To znamená, že ak z akéhokoľvek dôvodu nebudete s produktom spokojní, môžete ho poslať späť a my vám vrátime peniaze. Peniaze vám vrátime za každé neotvorené balenie.

V zmysle ustanovenia § 7 zákona o ochrane spotrebiteľa pri zásielkovom predaji (zákon č. 102/2014 Z. z.) máte právo od zmluvy uzatvorenej na diaľku odstúpiť bez uvedenia dôvodu do 14 dní (u nás lehota predĺžená až na 15 dní) odo dňa prevzatia tovaru, pričom je nevyhnutné, aby bolo v uvedenej lehote vaše oznámenie o odstúpení od nákupu tovaru spolu s dokladom o kúpe doručený predávajúcemu.

Odstúpenie od kúpnej zmluvy musí byť priložené k tovaru. Odstúpenie od zmluvy môže byť uskutočnené elektronickou formou komunikácie. Za odstúpenie od kúpnej zmluvy sa nepovažuje neprevzatie záväzne objednaného tovaru.

Postup

  • Tovar nám zašlite najneskôr do 15 dní od doručenia.
  • Priložte vyplnený formulár na odstúpenie od kúpnej zmluvy ktorý stiahnete po kliknutí na odkaz. Vyplňte Vaše meno, adresu a telefónne číslo, – v prípade, uveďte číslo účtu, v prípade, že si prajete vrátiť peniaze formou poštovej poukážky (spoplatnené), uveďte nám danú skutočnosť do formulára. Pripojte dátum a podpis.
  • Späť s tovarom nám zašlite aj doklad o kúpe. Bez predloženia dokladu o kúpe peniaze nemôžu byť vyplatené.
  • Tovar posielajte tak, aby sa pri preprave nepoškodil
  • Adresa pre doručenie nájdete v časti kontakty.
  • Tovar nezasielajte do sídla spoločnosti (komárnická 20, Bratislava) nemohol by byť prevzatý.
  • Stiahnuť formulár

Adresa na vrátenie tovaru je uvedená v časti kontakty

Suma, ktorá Vám bude vrátená nezahŕňa výšku už zaplateného poštovného. Peniaze vraciame výhrande prevodm na bankový účet.

Peniaze vám budú vrátené do 14 dní od odstúpenia od zmluvy.

floating-leaf
floating-leaf