4 jednoduché kroky ako schudnúť s FitoSlimom

Ak sa pýtate ako schudnúť, odpoveď vám poskytnú tieto štyri jednoduché kroky.  S nápojom na chudnutie FitoSlim to bude jednoduchšie a rýchlejšie ako si myslíte.

chudnutie fitoslim

1. Začnite užívať FitoSlim

V každom balení nápoja na chudnutie FitoSlim nájdete 21 vrecúšok, ktoré vám zaistia nepretržité užívanie po dobu 7 dní. FitoSlim užívajte 3x denne vždy niekoľko minút pred každým hlavným jedlom. Už v priebehu jedného týždňa môžete očakávať zrýchlenie vášho chudnutia

strava chudnutie fitoslim

2. Stravujte sa kvalitne

Nemusíte radikálne upravovať vaše stravovacie návyky, aby ste dosiahli vytúžené výsledky. FitoSlim obmedzí vašu chuť do jedla, vďaka čomu automaticky začnete prijímať menej kalórií ako doposiaľ. Ak však chcete chudnúť ešte rýchlejšie, odporúčame vyhnúť sa konzumácii sladkostí a znížiť príjem tukov .

cvicenie chudnutie fitoslim

3. Nezabudnite na pohyb

Ak chcete znásobiť účinok FitoSlimu, pokúste sa do vášho režimu zaradiť viac pohybu . Použite schody namiesto výťahu, doprajte si prechádzku či zaraďte jednoduché cviky na chudnutie.

kura na chudnutie fitoslim

4. Užívajte si výsledky

Základom pri chudnutí je vždy pevná vôľa a odhodlanie. Nie je nič horšie ako poľaviť v snažení akonáhle sa dostavia prvé výsledky. FitoSlim je viac ako len výživový doplnok, je to skvelý pomocník na vašej ceste za vysnívanou postavou. Pokračujte preto v užívaní napriek prvotným úspechom.

floating-leaf
floating-leaf

Dávkovanie a zloženie
FitoSlimu

  • Obsah sáčku vysypte do 150 ml vody. Lahodný nápoj hneď vypite
  • Užívajte 3x denne pred hlavným jedlom
  • Vychutnajte si vaše úžasné výsledky
nápoj na chudnutie fitoslim šejk
1
Vláknina

Glukomanán

Hlavnou zložkou nápoja na chudnutie FitoSlim je vláknina hľuzy  „Konjac Mannan flour“ odborne nazývaná Glukomanán . Jej základnou vlastnosťou je schopnosť zväčšovať svoj objem, vďaka čomu vyplní váš žalúdok a  navodí príjemný pocit sýtosti, takže jednoducho zjete menej

2
Extrakt

Garrcínia Kambodžská

Ďalšou dôležitou zložkou nápoja na chudnutie FitoSlim je koncentrovaný extrakt plodu Garcinia Cambogia , ktorý blokuje účinok enzýmu Acitropín . Ten je zodpovedný za ukladanie tukov vo vašom tele. Zablokovaním funkcie Acitropínu je ďalšie ukladanie tukov pre organizmus oveľa komplikovanejšie.

3
Aminokyseliny

L-glutamín a Leucín

So snahou rýchlo schudnúť sa vždy spája aj nežiadúce ubúdanie kostrového svalstva, čo má za následok znižovanie bazálneho metabolizmu a následný jo-jo efekt. Preto sa pri chudnutí odporúča telesné cvičenie. Účinné látky L-Glutamín L-Leucin vo FitoSlime chránia váš organizmus proti nežiadúcemu úbytku svalov , zatiaľ čo vy budete chudnúť rýchlejšie a správnym spôsobom.

chudnutie s fitoslimom

Prečo chudnúť práve s FitoSlimom?

Poznáte to… Dennodenný stres, množstvo povinnosti v práci aj doma, nepravidelné a častokrát aj nezdravé stravovacie návyky majú za následok nežiadúce priberania na váhe.

Priznajme si. Častokrát si na svoje plecia vezmeme viac zodpovednosti a úloh ako v skutočnosti môžeme zvládnuť. Výsledkom je, že zanedbávame sami seba pre dobro nášho okolia. Teraz je načase postarať sa najmä o vlastné zdravie.

Kúpte si FitoSlim
Urobte prvý krok už dnes

Garancia vrátenia peňazí

Všetko skladom – odosielame hneď

Bezpečné a účinné

2 balenia FitoSlim (na 14 dní)

2 balenia FitoSlim (na 14 dní)

Dve balenia vydržia dva týždne. Ideálne na rýchli detox.
Cena od 20,20
3 balenia FitoSlim (na 20 dní)

3 balenia FitoSlim (na 20 dní)

Rento balík vydrží 3 týždne. Vhodné na mierne schudmutie.
Cena od 25,44