Dodacie podmienky

E-shop FitoSlim garantuje rýchle doručenie

Všetok tovar, ktorý si objednáte v e-shope FitoSlim.sk je zvyčajne expedovaný najneskôr na druhý pracovný deň, od objednania. Ak si objednáte do 10:00, tovar vám zabalíme a zašleme ešte dnes. Doba doručovania tovaru je rôzna, v závislosti od doručovacej metódy, ktorú si vyberiete pri objednávaní vášho FitoSlimu.

Vieme, že si možno neželáte, aby sa ktokoľvek dozvedel, že ste si objednali prípravok na podporu chudnutia. Rešpektujeme vaše súkromie a objednané zásielky neoznačujeme názvom e-shopu ani žiadnou reklamou, ktorá by mohla naznačovať obsah balíčka.

Možnosť osobného odberu

Ak ste z okolia Bratislavy a máte radi pružnosť osobného odberu, tovar si po objednávke môžete vyzdvihnúť v našom logistickom centre v Ivanke pri Dunaju. Osobné prevzatie je možné len na základe výzvy ktorú zasielame e-mailom a tiež prostredníctvom SMS notifikácie. Tovar je pripravený na osobný odber najneskôr do 48 hodín od objednania.

Osobné prevzatie je možné v pracovné dni 12:00 – 16:30

Osobný odber iba na základe objednávky vopred!
Tovar si prosím príďte vyzdvihnúť, až po výzve SMS správou a e-mailom!

Adresa na vyzdvihnutie tovaru:Sklad Comgate
Nádražná 1958
900 28 Ivanka pri Dunaji
zobraziť mapu

Kuriérske a poštové doručenie

Tovar je zvyčajne odoslaný v deň objednania, najneskôr však do 48 hodín. Ak chcete, aby vám bol objednaný FitoSlim doručený rýchlo, využite možnosť kuriérskej služby. Diskrétny balíček vám doručí kuriér na dobierku priamo do vašich rúk už na druhý deň od odoslania. Ak pre vás nie je podstatná rýchlosť doručenia ale jeho cena, odporúčame vám dodanie poštou na dobierku. Pošta doručí diskrétny balíček do dvoch pracovných dní.

Zasielame aj do Českej republiky

Využite možnosť zaslania diskrétne zabaleného FitoSlimu aj do Českej republiky. Je to veľmi jednoduché, tovar vám odošleme kuriérom alebo poštou priamo z distribučného strediska v Čechách. Stačí si objednať na českom e-shope fitoslim.cz

Cenník dopravy a spôsob platby

Metóda prepravyCena v EURMožnosťi platbyDoba dodania
Slovenská POŠTA balík na poštu3,10dobierka / kartou vopredD*+2-4
Slovenská POŠTA balík na adresu4,10dobierka / kartou vopredD*+2-4
Kuriérska služba DHL (SK)3,50dobierka / kartou vopredD*+1
Osobný odber (Ivanka pri Dunaji)1,90hotovosť / kartou vopredD*+0-1
Pošta do zahraničia (EU)6,00Iba platba kartouD*+5-10
Kuriér do zahraničia (EU)podľa ponukyIba platba kartouD*+2-10

Cenník je platný od 1.1.2018. Ceny sú uvedené vrátane DPH. Ceny poštovného do zahraničia sa riadia podľa aktuálnej ponuky a sú uvedené v objednávkovom formulári.

D* = deň odoslania

Ceny dopravy sú dotované, preto prosíme vážených zákazníkov aby objednaný tovar prevzali v stanovenej odbernej lehote.

Vrátenie peňazí

Sme si natoľko istí kvalitou a účinnosťou nášho produktu, že vám ponúkame garanciu vrátenia peňazí. To znamená že ak nebudete z akéhokoľvek dôvodu s FitoSlimom spokojní, pošlite nám ho späť a my vám vrátime peniaze. Peniaze vám vrátime za každé neotvorené balenie.

Vrátenie tovaru a reklamácie

Garantujeme 100% spokojnosť, alebo vrátenie peňazí. To znamená, že ak z akéhokoľvek dôvodu nebudete s produktom spokojní, môžete ho poslať späť a my vám vrátime peniaze. Peniaze vám vrátime za každé neotvorené balenie.

V zmysle ustanovenia § 7 zákona o ochrane spotrebiteľa pri zásielkovom predaji (zákon č. 102/2014 Z. z.) máte právo od zmluvy uzatvorenej na diaľku odstúpiť bez uvedenia dôvodu do 14 dní (u nás lehota predĺžená až na 15 dní) odo dňa prevzatia tovaru, pričom je nevyhnutné, aby bolo v uvedenej lehote vaše oznámenie o odstúpení od nákupu tovaru spolu s dokladom o kúpe doručený predávajúcemu.

Odstúpenie od kúpnej zmluvy musí byť priložené k tovaru. Odstúpenie od zmluvy môže byť uskutočnené elektronickou formou komunikácie. Za odstúpenie od kúpnej zmluvy sa nepovažuje neprevzatie záväzne objednaného tovaru.

Postup

  • Tovar nám zašlite najneskôr do 15 dní od doručenia.
  • Priložte vyplnený formulár na odstúpenie od kúpnej zmluvy ktorý stiahnete po kliknutí na odkaz. Vyplňte Vaše meno, adresu a telefónne číslo, – v prípade, uveďte číslo účtu, v prípade, že si prajete vrátiť peniaze formou poštovej poukážky (spoplatnené), uveďte nám danú skutočnosť do formulára. Pripojte dátum a podpis.
  • Späť s tovarom nám zašlite aj doklad o kúpe. Bez predloženia dokladu o kúpe peniaze nemôžu byť vyplatené.
  • Tovar posielajte tak, aby sa pri preprave nepoškodil
  • Adresa pre doručenie Augeri – Comgate s.r.o. Nádražná 1958, 900 28 Ivanka pri Dunaji
  • Tovar nezasielajte do sídla spoločnosti (komárnická 20, Bratislava) nemohol by byť prevzatý.
  • Stiahnuť formulár

Adresa na vrátenie tovaru

Augeri – Comgate s.r.o.
Nádražná 1958
900 28 Ivanka pri Dunaji

Suma, ktorá Vám bude vrátená nezahŕňa výšku už zaplateného poštovného. V prípade, že si prajete vrátiť peniaze späť formou poštovej poukážky, od sumy vráteného tovaru bude poplatok slovenskej pošty odrátaný a to:
Vrátená suma nepresahuje 30 EUR – Poplatok na Slovenskej pošte = 70 centov. Vrátená suma presahuje 30 EUR – Poplatok na Slovenskej pošte = 1 €.

Peniaze vám budú vrátené do 15 dní od odstúpenia od zmluvy.

Augeri nutraceuticals
GOOD MANUFACTURING FOOD